Hostele Artura

Lista hosteli odwiedzonych przez Artura

Rozwiązanie idealne dla turystów – wynajem samochodów przy lotnisku

Kraków rynek

By on 20 sierpnia 2019

Kraków jest jednym z najbardziej znanych polskich miast. Niesamowita historyczna atmosfera oraz mnogość zabytków sprawiają, że co roku odwiedza go setki tysięcy turystów. Przybysze zza granicy często zastanawiają się, jaki środek transportu wybrać, by wygodnie zwiedzać Kraków i jego okolice.

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Odpowiedzią na potrzeby napływających do Polski turystów jest powstała przy krakowskim lotnisku wypożyczalnia samochodów DD Partner. To dzięki niej przybywający turyści nie będą musieli martwić się o to, jak komfortowo poruszać się po mieście.

Wypożyczania oferuje na wynajem wiele nowoczesnych i wygodnych modeli aut. Wszystkie pojazdy są oczywiście w doskonałym stanie technicznym, w trosce o wygodę podróży i bezpieczeństwo pasażerów.

Wszystko, czego potrzeba, by wynająć samochód i ruszyć w drogę, to dowód osobisty oraz prawo jazdy. Nie trzeba wnosić żadnych dodatkowych opłat, niektóre wypożyczalnie rezygnują także z konieczności płacenia przez klienta kaucji.

Czy warto wypożyczyć samochód?

Oczywiście, są różne warianty wygodnego podróżowania po Krakowie. Miasto bez wątpienia ma świetnie rozbudowaną sieć komunikacji publicznej. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że wynajęte auto daje taką swobodę zwiedzania, jakiej nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Dlatego warto zainteresować się tematem wynajmowania samochodów przy okazji wizyty w Krakowie. Opłata za wynajęte auto wcale nie jest wygórowana i śmiało można potraktować ją jako inwestycję we własny komfort i wygodę.